неділя, 12 жовтня 2014 р.

Бобрівницька сільська бібліотека в 2014 році широко відзначала 200 річчя від дня народження Т. Г. Шевченка. Відбулися вечори для широкого кола читачів - «Велетень української літератури Т. Г. Шевченко», для юнацтва – «Його життя написане сльозами, що запеклися кровю на душі».

 Для юнацтва відбувся вечір поезії «Імя таке просте - Тарас, а велич і душа глибинна», конкурс  на кращий ескіз поштової марки «Полтавськими шляхами Кобзаря», переможцем стала Івашина Ірина, яка отримала грамоту.


 Були підготовлені книжкові виставки та перегляди: «Кобзареве слово – плоть і кров народу»,  «Вічний Кобзар», «Тарас Шевченко – провісник долі України», бесіди: «Наші земляки – лауреати національної премії імені Т. Г. Шевченка», «Шевченко і Полтавщина».  Для учнів 1-4 класів був підготовлений і проведений дитячий ранок «Хай славен буде у віках його безсмертя геній!», з читачами дітьми проведені бесіди, інформаційні години «Тобі, Кобзарю, наш уклін»,  «У Шевченковій світлиці»,  «Слава Шевченкова – слава України», «Дитячі роки Тараса».Немає коментарів:

Дописати коментар