пʼятниця, 13 листопада 2015 р.

26 серпня 2015 рік

Село моє - частинка рідної країни!

Доброї, щедрої, благословенної днини, напередодні Дня Незалежності, в День Прапора України Всі жителі села та його гості зібрались на головній площі села, щоб відсвяткувати День села Бобрівник! Село -  наш дім, наше коріння і доля, наша кровність і материнсько пісня, розбуджені досвідки, духмяні пахощі свіжоспеченого хліба - це частинка нашого серця. Рідне село Бобрівник - це наша маленька Батьківщина, це наша Україна - мати.


І ось нарешті зазвучали фанфари... На сцені незмінні ведучі - Юлія Гавриш та Володимир Твердохліб.

З привітанням до громади звернувся сільський голова Верес О. Б., він привітав всіх присутніх зі святом села та Днем Незалежності України. Дівчата-україночки вручили йому запашний коровай, яким пригостили всіх присутніх на святі.


Головним, безцінним скарбом села Бобрівник  були і є його жителі. На цьогорічному святі вшанували найстарших та наймолодших жителів села, сімейні подружжя, які в цьому році святкують 25 та 50 років сімейного життя, подружжя, які тільки но поєднали свої долі, "новоспечених" бабусів та дідусів.
Привітали хлопців, що повернулися зі служби в лавах Збройних Сил України. Шаленними оплесками присутні зустрічали учасників АТО, які були присутні на святі.


З привітанням до жителів села звернувся головний спонсор свята Удовиченко А. В., і вручив подарунок переможниці традиційного фото конкурсу, який проводить щорічно сільська бібліотека "В обєктиві мій Бобрівник", Басенюк Ірині.

Незабутній феєрверк та гучна дискотека ще довго буде в памяті Жителів села Бобрівник1

Немає коментарів:

Дописати коментар